Наукова комунікація у мас-медія : практикум / А. А. Бойко, Н. В. Зелінська, О. Ф. Коновець

Secondary Author: Укладач, Бойко , А. А., Алла Анатоліївна; Укладач, Зелінська, Т. М., Тетяна Миколаївна; Укладач, Коновець, О. Ф., 1947-, Олександр ФедоровичLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: Львів : Українська академія друкарства, 2009Description: 123 с.ISBN: 978-966-322-164-9.Classification: Ч60я73-1Abstract: Навчальне видання містить допоміжні матеріали для вивчення, а також для розроблення та викладання нових навчальних курсів з наукової комунікації. Теоретичне підґрунтя практикуму складають тексти провідних англійських дослідників наукової комунікації, запропоновані для поширення в Україні, та авторські оглядові матеріали укладачів. Добірка публікацій у вітчизняних часописах може бути використана під час практичних занять і, за аналогією, поповнюватися у процесі викладання/вив-чення курсу. Для викладачів, студентів і магістрантів спеціальностей «Журналістика» та «Видавнича справа та редагування». Може бути корисним і жур-налістам-практикам, що спеціалізуються на науковій тематиці, а також прес-секретарям наукових і науково-дослідних установ та науковцям, що співпрацюють із засобами масової інформації..Subject: Мас-медія Наукова журналістика Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
007(076) / Н34 (Browse shelf (Opens below)) Available (Немає обмежень доступу) 41683-000447

Навчальне видання містить допоміжні матеріали для вивчення, а також для розроблення та викладання нових навчальних курсів з наукової комунікації. Теоретичне підґрунтя практикуму складають тексти провідних англійських дослідників наукової комунікації, запропоновані для поширення в Україні, та авторські оглядові матеріали укладачів. Добірка публікацій у вітчизняних часописах може бути використана під час практичних занять і, за аналогією, поповнюватися у процесі викладання/вив-чення курсу.
Для викладачів, студентів і магістрантів спеціальностей «Журналістика» та «Видавнича справа та редагування». Може бути корисним і жур-налістам-практикам, що спеціалізуються на науковій тематиці, а також прес-секретарям наукових і науково-дослідних установ та науковцям, що співпрацюють із засобами масової інформації.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha