Релігієзнавство: теоретико-практичний курс : навчальний посібник / Я. Я. Чорненький

Main Author: Чорненький, Я. Я., Ярослав ЯрославовичLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: К. : ВД "Професіонал", 2005Description: 540 с. : іл.ISBN: 966-8556-98-4.Classification: 86.2я73Abstract: Матеріали навчального посібника «Релігієзнавство: теоретико-практичний курс» покликані надати суб’єктові навчальної практики знання з навчальної дисципліни «Релігієзнавство» та закріпити навички й уміння їх використовувати в процесі різних ситуацій спілкування. Посібник містить матеріали теоретичного мінімуму в лекційному викладі та в питаннях і відповідях, тести, практичні завдання, які містять всеохоплюючий матеріал щодо фактажу, словник понять і термінів із релігієзнавства. Запропонований виклад матеріалу забезпечить також контроль знань, стимулюватиме студента до самостійного осмислення й оцінки надбань релігієзнавчої науки у її проблематиці як минулого, так і сучасного. Глобальна та прагматична мета посібника — зацікавити релігієзнавством як комплексною наукою його користувачів, дати їм поштовх для подальшого самостійного заглиблення в широкий спектр насущних проблем. Посібник призначений студентам і викладачам вищих навчальних закладів, учням загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та всім, хто цікавиться історією та особливостями становлення і розвитку релігій світу..Subject: Релігієзнавство Навчальний посібник Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту Теологічний фонд 21(075.8) / Ч75 (Browse shelf(Opens below)) Available (Немає обмежень доступу) 41683-000375

Матеріали навчального посібника «Релігієзнавство: теоретико-практичний курс» покликані надати суб’єктові навчальної практики знання з навчальної дисципліни «Релігієзнавство» та закріпити навички й уміння їх використовувати в процесі різних ситуацій спілкування. Посібник містить матеріали теоретичного мінімуму в лекційному викладі та в питаннях і відповідях, тести, практичні завдання, які містять всеохоплюючий матеріал щодо фактажу, словник понять і термінів із релігієзнавства.
Запропонований виклад матеріалу забезпечить також контроль знань, стимулюватиме студента до самостійного осмислення й оцінки надбань релігієзнавчої науки у її проблематиці як минулого, так і сучасного.
Глобальна та прагматична мета посібника — зацікавити релігієзнавством як комплексною наукою його користувачів, дати їм поштовх для подальшого самостійного заглиблення в широкий спектр насущних проблем.
Посібник призначений студентам і викладачам вищих навчальних закладів, учням загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та всім, хто цікавиться історією та особливостями становлення і розвитку релігій світу.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha