Екологія / Бедрій Я. І., Піча В. М. : Короткий словник-довідник

Main Author: Автор, Бедрій , Я. І. , 1939 -, Ярослав ІвановичCoauthor: Автор, Піча , В. М., 1938-, Володимир МарковичLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: Львів : Магнолія 2006, 2018Description: 238 с.ISBN: 966-8340-04-3.Classification: 28.081Abstract: Словник-довідник достатньо повно і в доступній формі розкриває зміст найбільш вживаних термінів і понять екології, соціоекології та екологічного права, містить додатковий матеріал з актуальних питань екології. Призначений для викладачів та студентів вищих навчальних закладів І, ІІ, ІІІ та ІV рівнів акредитації та інших навчальних установ гуманітарно-правового характеру, а також для фахівців екологічного напрямку.. Item type: Словники
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література (031)504 / Б38 (Browse shelf (Opens below)) Available (Немає обмежень доступу) 41683-007038

Словник-довідник достатньо повно і в доступній формі розкриває зміст найбільш вживаних термінів і понять екології, соціоекології та екологічного права, містить додатковий матеріал з актуальних питань екології.
Призначений для викладачів та студентів вищих навчальних закладів І, ІІ, ІІІ та ІV рівнів акредитації та інших навчальних установ гуманітарно-правового характеру, а також для фахівців екологічного напрямку.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Click on an image to view it in the image viewer

Powered by Koha