Психологія менеджменту : Навчальний посібник / Лозниця В. С.

Main Author: Автор, Лозниця, В. С., Віктор СтефановичLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: К. : ЕксОб, 2000Description: 511 с.ISBN: 966-7769-04-3.Classification: 88.4Abstract: Посібник складається з двох книг і є логічно розгорнутим, значно доповненим та удосконаленим варіантом навчального посібника, який вийшов за цим самим авторством у 1997 р. і користується великим попитом широкого загалу читачів. Перша книга, в якій викладена теорія, пройшла випробування часом, містить наукову новизну і заслужила схвальну оцінку фахівців. Матеріал другої книги, напрацьований протягом п’яти років на практичних заняттях, публікується вперше і є своєрідним «ноу-хау» автора. Це - авторські сценарії тренінгів; методики «вступу» в рольові ігри, перекладені вперше з німецької; вперше розроблені управлінські завдання, які базуються на випробуваних часом психологічних методи^х, а також перекладені українською, адаптовані і місцями доопрацьовані психологічні тести. Призначений для користування студентам, слухачам, викладачам при вивченні і викладанні нормативних дисциплін «Психологія менеджменту», «Психологія діяльності в умовах конфлікту». Може бути використаний також як додаткова література при вивченні курсів «Теорія управління», «Менеджмент», «Психодіагностика». Для всіх фахівців, що цікавляться проблемами психології управління в умовах ринкової економіки.. Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 159.9+331.108.2(075.8) / Л72 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-013969
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 159.9+331.108.2(075.8) / Л72 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-013967
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 159.9+331.108.2(075.8) / Л72 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-013972
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 159.9+331.108.2(075.8) / Л72 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-013970

Посібник складається з двох книг і є логічно розгорнутим, значно доповненим та удосконаленим варіантом навчального посібника, який вийшов за цим самим авторством у 1997 р. і користується великим попитом широкого загалу читачів.
Перша книга, в якій викладена теорія, пройшла випробування часом, містить наукову новизну і заслужила схвальну оцінку фахівців.
Матеріал другої книги, напрацьований протягом п’яти років на практичних заняттях, публікується вперше і є своєрідним «ноу-хау» автора. Це - авторські сценарії тренінгів; методики «вступу» в рольові ігри, перекладені вперше з німецької; вперше розроблені управлінські завдання, які базуються на випробуваних часом психологічних методи^х, а також перекладені українською, адаптовані і місцями доопрацьовані психологічні тести.
Призначений для користування студентам, слухачам, викладачам при вивченні і викладанні нормативних дисциплін «Психологія менеджменту», «Психологія діяльності в умовах конфлікту». Може бути використаний також як додаткова література при вивченні курсів «Теорія управління», «Менеджмент», «Психодіагностика». Для всіх фахівців, що цікавляться проблемами психології управління в умовах ринкової економіки.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Click on an image to view it in the image viewer

Powered by Koha