Методи, алгоритми та програмні засоби для моделювання і аналізу динаміки складних об’єктів і систем на основі дискретних моделей / Заяць В. М.

Main Author: Автор, Заяць, В. М., Василь МихайловичSecondary Author: Перекладач, Михайлов, Н. Н.Language: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: Львів : Новий світ-2000, 2013Description: 400 с.ISBN: 978-966-418-087-7.Series: Вища освіта в УкраїніClassification: 32.973Abstract: У монографії виклабено основні підходи до побубоеи дискретних моделей динамічних систем з високою добротністю та тривалими перехідними процесами, розроблено методи аналізу їх динаміки, встановлено необхідні та достатні умови стійкості та побудовано облает/ синхронізації можливих динамічних режимів при дії зовнішнього збурення. Запропоновано методики оцінки похибки обчислень при проведенні комп’ютерного моделювання та втрат потужності генераторних схем при зміні режиму роботи. Розроблено методи пришвидшеного пошуку усталених режимів в системах коливної природи з тривалими перехідними процесами та високою добротністю. Показано можливість приведення аналізу коливних систем, що описуються диференційними рівняннями високих порядків до аналізу набору моделей другого порядку. Основні наукові результати, викладені в монографії, апробовано на реальних об'єктах коливно/прироби та системах зі складкою динамікою.. Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 004.42+330.46 / З-40 (Browse shelf (Opens below)) Available (Немає обмежень доступу) 41683-006549

У монографії виклабено основні підходи до побубоеи дискретних моделей динамічних систем з високою добротністю та тривалими перехідними процесами, розроблено методи аналізу їх динаміки, встановлено необхідні та достатні умови стійкості та побудовано облает/ синхронізації можливих динамічних режимів при дії зовнішнього збурення. Запропоновано методики оцінки похибки обчислень при проведенні комп’ютерного моделювання та втрат потужності генераторних схем при зміні режиму роботи. Розроблено методи пришвидшеного пошуку усталених режимів в системах коливної природи з тривалими перехідними процесами та високою добротністю. Показано можливість приведення аналізу коливних систем, що описуються диференційними рівняннями високих порядків до аналізу набору моделей другого порядку.
Основні наукові результати, викладені в монографії, апробовано на реальних об'єктах коливно/прироби та системах зі складкою динамікою.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Click on an image to view it in the image viewer

Powered by Koha