Українська мова / Гнатюк Л.П., Бас-Кононенко О.В. : Особливості практичного застосування

Main Author: Автор, Гнатюк, Л. П., Лідія ПавлівнаCoauthor: Автор, Бас-Кононенко , О.В., Оксана ВасилівнаLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: К. : Знання-Прес, 2006Description: 259 с.ISBN: 966-311-052-Х.Classification: 81.2УКР-9Abstract: У пропонованому посібнику послідовно висвітлено основні розділи курсу сучасної української мови. Його перевагою є системний виклад матеріалу, який органічно поєднується з практичними завданнями різноманітного характеру. Посібник містить численні схеми мовного аналізу, приклади, які не тільки полегшують засвоєння теорії, а й сприяють узагальненню і систематизації набутих у школі знань, глибшому розумінню внутрішніх закономірностей мови, спонукають читача до пошуку шляхів розв’язання поставлених творчих завдань. Книга буде корисною всім, хто прагне досконало володіти сучасною українською літературною мовою, її лексичним і фразеологічним багатством, знати норми орфоепії, орфографії, граматики та стилістики і вміти свідомо застосовувати їх на практиці.. Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 811.161.2(075) / Г56 (Browse shelf (Opens below)) Available (Немає обмежень доступу) 41683-006360
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 811.161.2(075) / Г56 (Browse shelf (Opens below)) Available (Немає обмежень доступу) 41683-006007

У пропонованому посібнику послідовно висвітлено основні розділи курсу сучасної української мови. Його перевагою є системний виклад матеріалу, який органічно поєднується з практичними завданнями різноманітного характеру. Посібник містить численні схеми мовного аналізу, приклади, які не тільки полегшують засвоєння теорії, а й сприяють узагальненню і систематизації набутих у школі знань, глибшому розумінню внутрішніх закономірностей мови, спонукають читача до пошуку шляхів розв’язання поставлених творчих завдань.
Книга буде корисною всім, хто прагне досконало володіти сучасною українською літературною мовою, її лексичним і фразеологічним багатством, знати норми орфоепії, орфографії, граматики та стилістики і вміти свідомо застосовувати їх на практиці.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Click on an image to view it in the image viewer

Powered by Koha