Фінансовий аналіз : Навчальний посібник / Фролова Т. О.

Language: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: 2005Description: 253 с.ISBN: 966-301-057-6.Classification: 65.053я7Contents note: Розглянуто найважливіші проблеми сучасного фінансового аналізу, грунтовно висвітлено методику його проведення з урахуванням нових положень (стандартів) бухгалтерського обліку і звітності; наведено методичні вказівки, ключові категорії і положення, запитання та завдання для самоконтролю, практичні і тестові завдання з курсу «Фінансовий аналіз». У посібнику представлений варіант навчальної програми. Пропонована методика фінансового аналізу використовує зарубіжній досвід, орієнтована на сучасні вітчизняні форми бухгалтерського обліку і звітності. Для студентів вищих навчальних закладів. Посібник може бути корисним при самостійній підготовці до здачі кваліфікаційних екзаменів з бухгалтерського обліку, аудиту і фінансового менеджменту.
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Current location Collection Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 336.003.12 / Ф91 (Browse shelf) Available 41683-005567
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 336.003.12 / Ф91 (Browse shelf) Available 41683-005550

Розглянуто найважливіші проблеми сучасного фінансового аналізу, грунтовно висвітлено методику його проведення з урахуванням нових положень (стандартів) бухгалтерського обліку і звітності; наведено методичні вказівки, ключові категорії і положення, запитання та завдання для самоконтролю, практичні і тестові завдання з курсу «Фінансовий аналіз». У посібнику представлений варіант навчальної програми. Пропонована методика фінансового аналізу використовує зарубіжній досвід, орієнтована на сучасні вітчизняні форми бухгалтерського обліку і звітності.

Для студентів вищих навчальних закладів. Посібник може бути корисним при самостійній підготовці до здачі кваліфікаційних екзаменів з бухгалтерського обліку, аудиту і фінансового менеджменту.

There are no comments for this item.

to post a comment.

Click on an image to view it in the image viewer

Powered by Koha