Психологія розуміння рєлігійного дискурсу : Монографія / Савелюк Н. М.

Main Author: Автор, Савелюк, Н. М., Наталія МихайлівнаLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: Київ : КНТ, 2019Description: 399 с.ISBN: 978-966-373-851-2.Classification: Э 210.1.я73Abstract: У монографії репрезентовані результати комплексного авторського наукового дослідження. Розглядаються загальнофілософські, загальнонаукові, психологічні та міждисциплінарні аспекти вивчення релігійного дискурсу; описуються системотвірні психологічні виміри його розуміння: когнітивно-інтелектуальний, афективно-емпатійний, мотиваційно-цільовий, конативно-нормативний. Розуміння релігійного дискурсу теоретично та емпірично характеризується у контексті релігійної активності особистості як його загального контексту, а також на базових рівнях: символьно-архетипному (субперсональному), смисловому (персональному) та значеннєвому (інтерперсональному). Обґрунтовується поняття «релігійної дискурсивної особистості» та описуються чотири основні її типи: «когнітивно-прагматичний», «афективно-амбівалентний», «афективно-комунікативний» та «афективно-когнітивно-комунікативний». Для науковців, науково-педагогічних працівників, студентів, усіх тих, хто цікавиться проблемами сучасної психології релігії, психології особистості, психології дискурсу та психолінгвістики.. Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 316,74:2 / С12 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-005526

У монографії репрезентовані результати комплексного авторського наукового дослідження. Розглядаються загальнофілософські, загальнонаукові, психологічні та міждисциплінарні аспекти вивчення релігійного дискурсу; описуються системотвірні психологічні виміри його розуміння: когнітивно-інтелектуальний, афективно-емпатійний, мотиваційно-цільовий, конативно-нормативний. Розуміння релігійного дискурсу теоретично та емпірично характеризується у контексті релігійної активності особистості як його загального контексту, а також на базових рівнях: символьно-архетипному (субперсональному), смисловому (персональному) та значеннєвому (інтерперсональному). Обґрунтовується поняття «релігійної дискурсивної особистості» та описуються чотири основні її типи: «когнітивно-прагматичний», «афективно-амбівалентний», «афективно-комунікативний» та «афективно-когнітивно-комунікативний».
Для науковців, науково-педагогічних працівників, студентів, усіх тих, хто цікавиться проблемами сучасної психології релігії, психології особистості, психології дискурсу та психолінгвістики.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Click on an image to view it in the image viewer

Powered by Koha