Психологія релігії : підручник / Москалець В. П.

Main Author: Автор, Москалець, В. П., 1950-, Віктор ПетровичLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: КНТ, Київ, 2019Description: 220 с.ISBN: 978-966-373-842-0.Classification: 87.21Abstract: В підручнику з гуманістичних науково-методологічних позицій висвітлено основний психологічний зміст релігійної віри, моралі, культу. Доведено, що первісна магія та анімізм не були власне релігійними феноменами. Обгрунтовано психопрофілактичний та психотерапевтичний потенціал віри в Бога і гуманістичної релігійної моралі, психорегулягивні механізми та фактори релігійно-культових дійств, зокрема, молитви, сповіді, медитації. Показано, що релігійність - одна з головних рис українського національного характеру. Висвтілено роль Української православної та Української греко-католицької церков у збереженні й зміцненні української національної самосвідомості. Для студентів, магістрантів, аспірантів, викладачів психологічних та релігієзнавчо-філософських спеціальностей, психологів-практиків, психотерапевтів, усіх, хто цікавиться проблематикою смислу життя людини (екзистенційною).. Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 159.9:2 (075.8) / М82 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-005531

В підручнику з гуманістичних науково-методологічних позицій висвітлено основний психологічний зміст релігійної віри, моралі, культу. Доведено, що первісна магія та анімізм не були власне релігійними феноменами. Обгрунтовано психопрофілактичний та психотерапевтичний потенціал віри в Бога і гуманістичної релігійної моралі, психорегулягивні механізми та фактори релігійно-культових дійств, зокрема, молитви, сповіді, медитації. Показано, що релігійність - одна з головних рис українського національного характеру. Висвтілено роль Української православної та Української греко-католицької церков у збереженні й зміцненні української національної самосвідомості.
Для студентів, магістрантів, аспірантів, викладачів психологічних та релігієзнавчо-філософських спеціальностей, психологів-практиків, психотерапевтів, усіх, хто цікавиться проблематикою смислу життя людини (екзистенційною).

There are no comments on this title.

to post a comment.

Click on an image to view it in the image viewer

Powered by Koha