Local cover image
Local cover image

Історія псохології : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів / Махній М. М.

Main Author: Автор, Махній, М. М., Микола МихайловичLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: Київ : Слово, 2016Description: 468 с.ISBN: 978-966-194-227-0.Classification: 88.1я73Abstract: Чому протягом історії людству так і не вдалося узгодити поняття психіки з поняттями душі та духу, а лише протиставити їх одне одному? Чому й досі існує стільки різних тлумачень природи психіки? Аби спробувати відповісти на ці питання, автор пропонує зазирнути в історію і простежити логіку формування уявлень про психічне як своєрідний прояв живої природи взагалі й людського буття зокрема. Навчальний посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальностями “Психологія”, “Релігієзнавство”, “Богослов’я”, викладачів, а також для широкого кола читачів, усіх, хто цікавиться психологією та історією психологічної думки.. Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)

Чому протягом історії людству так і не вдалося узгодити поняття психіки з поняттями душі та духу, а лише протиставити їх одне одному? Чому й досі існує стільки різних тлумачень природи психіки? Аби спробувати відповісти на ці питання, автор пропонує зазирнути в історію і простежити логіку формування уявлень про психічне як своєрідний прояв живої природи взагалі й людського буття зокрема.
Навчальний посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальностями “Психологія”, “Релігієзнавство”, “Богослов’я”, викладачів, а також для широкого кола читачів, усіх, хто цікавиться психологією та історією психологічної думки.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Click on an image to view it in the image viewer

Local cover image

Powered by Koha