Практична психологія: введення у професію : навчальний посібник / Приходько Ю. О.

Main Author: Автор, Приходько, Ю. О., Юлія ОлексіївнаLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Edition Statement: 2-ге вид.Publication: Київ : Каравела, 2010Description: 231 с.ISBN: 978-966-2229-03-5.Classification: 88.8я73Abstract: У навчальному посібнику розкрито історію становлення практичної психології та сфери її застосування у наш час. Охарактеризовано зміст усіх видів психологічної допомоги: психологічної профілактики, психологічної діагностики, психологічного консультування, психологічної корекції, психологічної терапії. Особливу увагу приділено діяльності практичного психолога у сфері освіти. Посібник знайомить читача з особистісними та професійними якостями практичного психолога, необхідними для успіху його діяльності. У додатках наведено нормативно-правові документи, які регламентують діяльність практичного психолога у сфері освіти. Посібник адресований студентам, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" за спеціальностями "Практична психологія" та "Психологія", а також викладачам та практичним психологам..Bibliography: . Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 159.9+331.108.2(075.8) / П77 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-012273
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 159.9+331.108.2(075.8) / П77 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-005511
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 159.9+331.108.2(075.8) / П77 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-005509

Рек МОН України

У навчальному посібнику розкрито історію становлення практичної психології та сфери її застосування у наш час. Охарактеризовано зміст усіх видів психологічної допомоги: психологічної профілактики, психологічної діагностики, психологічного консультування, психологічної корекції, психологічної терапії. Особливу увагу приділено діяльності практичного психолога у сфері освіти. Посібник знайомить читача з особистісними та професійними якостями практичного психолога, необхідними для успіху його діяльності. У додатках наведено нормативно-правові документи, які регламентують діяльність практичного психолога у сфері освіти.

Посібник адресований студентам, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" за спеціальностями "Практична психологія" та "Психологія", а також викладачам та практичним психологам.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Click on an image to view it in the image viewer

Powered by Koha