Психологія способу життя : навчальний посібник / Токман А. А., Немченко Н. В , Частина I

Main Author: Автор, Токман, А. А., Токман Андрій АндрійовичLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: Київ : Видавничий дім "Персонал", 2015Description: 343 с.ISBN: 978-617-02-0152-2.Classification: 88Contents note: Розділ 1. Поняття "здоров'я" та формування здорового способу життя Розділ 2. Психологія здоров'я і психологія способу життя Розділ 3. Психологія способу життя та його складові Розділ 4. Стрес і здоров'я Abstract: Навчальний посібник подається як інтегрована дисципліна, що має певну структуру і зміст. Розкриваються теоретичні засади формування здорового способу життя, в тому числі досягнення сучасної медичної і психологічної науки, що супроводжуютсья практичними рекомендаціями, спрямованими на гармонізацію способу життя. .
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Current location Collection Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 613(075.8) / Т51 (Browse shelf) Available 41683-005383

Розділ 1. Поняття "здоров'я" та формування здорового способу життя Розділ 2. Психологія здоров'я і психологія способу життя Розділ 3. Психологія способу життя та його складові Розділ 4. Стрес і здоров'я

Навчальний посібник подається як інтегрована дисципліна, що має певну структуру і зміст. Розкриваються теоретичні засади формування здорового способу життя, в тому числі досягнення сучасної медичної і психологічної науки, що супроводжуютсья практичними рекомендаціями, спрямованими на гармонізацію способу життя.

There are no comments for this item.

to post a comment.

Click on an image to view it in the image viewer

Powered by Koha