Фігурне катання на ковзанах. Енциклопедія в запитаннях і відповідях : навчальне видання / М. М. Булатова

Main Author: Автор, Булатова , М. М., Марія МихайлівнаLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: К. : Олімпійська література, 2018Description: 576 с. : іл.ISBN: 978-966-2419-23-8.Series: Енциклопедії олімпійських видів спортуClassification: 75.719.66я20Abstract: Книга «Фігурне катання на ковзанах. Енциклопедія в запитаннях і відповідях» пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського виду спорту — фігурного катання на ковзанах — через систему запитань і відповідей. У виданні наведено широкий довідковий матеріал про місце фігурного катання на ковзанах у програмах Ігор Олімпіад та зимових Олімпійських ігор, інформацію про видатних ковзанярів, які стояли біля колиски зародження і становлення цього виду спорту. Відмітною особливістю книги є органічне поєднання тексту з творами різних видів мистецтва, що істотно доповнює викладене і дозволяє поринути у час описаних подій. Для дітей та молоді, фахівців фізичного виховання, спорту та освіти, широкого загалу читачів, які цікавляться історією олімпійських видів спорту.. Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література (031)796.912 / Б90 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-005289

Книга «Фігурне катання на ковзанах. Енциклопедія в запитаннях і відповідях» пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського виду спорту — фігурного катання на ковзанах — через систему запитань і відповідей. У виданні наведено широкий довідковий матеріал про місце фігурного катання на ковзанах у програмах Ігор Олімпіад та зимових Олімпійських ігор, інформацію про видатних ковзанярів, які стояли біля колиски зародження і становлення цього виду спорту.
Відмітною особливістю книги є органічне поєднання тексту з творами різних видів мистецтва, що істотно доповнює викладене і дозволяє поринути у час описаних подій.
Для дітей та молоді, фахівців фізичного виховання, спорту та освіти, широкого загалу читачів, які цікавляться історією олімпійських видів спорту.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Click on an image to view it in the image viewer

Powered by Koha