Історія України : навчальний посібник / О. Д. Бойко

Main Author: Автор, Бойко, О. Д., 1958-, Олександр ДмитровичLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Edition Statement: 2-гє вид., доп.Publication: Київ : Академвидав, 2001Description: 655 с.ISBN: 966-580-099-Х.Series: Альма-матерClassification: 63.3/2/Abstract: Це — друге видання посібника, який за нетривалий час здобув неабияку популярність у вищій школі. Студентів і викладачів приваблюювали не тільки його компактність , лаконічність, концептуально-смислова самодостатність, оригінальне і разом з тим науково-коректне мислення автора, розкуте і в одночас тактовне слово.У процесі підготовки до друку цього видання уточнено деякі формулювання, розширено, конкретизовано висвітлення окремих подій і фактів, які розглядаються в єдностях і суперечностях різноманітних тенденцій з осмисленням їх витоків, обумовленості мотивів вчинків конкретних історичних постатей. Виклад подій доведено до середини 2001 року. Посібник прислужиться студентам, виклдачам внз. Корисним він буде вчителяи середніх загальноосвітніх шкіл, усім,хто прагне пізнати суть і наслідки подій минулого нашого народу..Subject - Personal Name: Бойко, О. Д., 1958-, Олександр Дмитрович Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 94(477)(075.8) / Б77 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-012549
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 94(477)(075.8) / Б77 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-012546

Це — друге видання посібника, який за нетривалий час здобув неабияку популярність у вищій школі. Студентів і викладачів приваблюювали не тільки його компактність , лаконічність, концептуально-смислова самодостатність, оригінальне і разом з тим науково-коректне мислення автора, розкуте і в одночас тактовне слово.У процесі підготовки до друку цього видання уточнено деякі формулювання, розширено, конкретизовано висвітлення окремих подій і фактів, які розглядаються в єдностях і суперечностях різноманітних тенденцій з осмисленням їх витоків, обумовленості мотивів вчинків конкретних історичних постатей. Виклад подій доведено до середини 2001 року.
Посібник прислужиться студентам, виклдачам внз. Корисним він буде вчителяи середніх загальноосвітніх шкіл, усім,хто прагне пізнати суть і наслідки подій минулого нашого народу.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha