Журналістська освіта і наука : Підручник / І. Л. Михайлин

Main Author: Михайлин, І. Л., 1953-, Ігор ЛеонідовичLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: Суми : Університетська книга, 2021Description: 335 с.ISBN: 978-966-680-459-7.Classification: 76.120я73Abstract: Підручник висвітлює такі теми, як роль університету в розвитку журналістики та журналістської освіти; викладач журналістики як педагогічна особистість; історія журналістської освіти та її найважливіші уроки; університет, його завдання і функції; модель навчання й виховання журналіста у вищій школі. Охарактеризовано структуру журналістикознавства як системи; оглянуто наукову українську періодику з журналістики, розкрито методологічні особливості історії журналістики як галузі наукового знання та методики наукової праці в галузі історії журналістики. Подана вибрана історіографія новітніх праць з журналістикознавства. Теорія і-методика викладання журналістики у вищій школі репрезентовані розглядом методичної організації діяльності творчих майстерень та навчально-виробничих практик, а також викладом методики науково-дослідної роботи студента з журналістики. Для студентів і викладачів напрямку «Журналістика та інформація»..Bibliography: Включає бібліографію (с. 333-335)..Subject: Освіта Журналістика Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту Науковий фонд Наукова література Available 41683-012262
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту Науковий фонд Наукова література Available 41683-012261

Затверджено Міністерством освіти і наукі України як підручник для вищих навчальних закладів

Включає бібліографію (с. 333-335).

Підручник висвітлює такі теми, як роль університету в розвитку журналістики та журналістської освіти; викладач журналістики як педагогічна особистість; історія журналістської освіти та її найважливіші уроки; університет, його завдання і функції; модель навчання й виховання журналіста у вищій школі.
Охарактеризовано структуру журналістикознавства як системи; оглянуто наукову українську періодику з журналістики, розкрито методологічні особливості історії журналістики як галузі наукового знання та методики наукової праці в галузі історії журналістики. Подана вибрана історіографія новітніх праць з журналістикознавства.
Теорія і-методика викладання журналістики у вищій школі репрезентовані розглядом методичної організації діяльності творчих майстерень та навчально-виробничих практик, а також викладом методики науково-дослідної роботи студента з журналістики.
Для студентів і викладачів напрямку «Журналістика та інформація».

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha