Основи редагування : Підручник ; ред.: Тимошик Н.

Main Author: Тимошик, М.С., Микола СтепановичLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: Київ : Наша культура і наука, 2019Description: 559 с.ISBN: 978-966-7821-70-8.Classification: Abstract: Це перший в Україні нормативний підручник, у якому всебічно розглядуються організаційні та творчі основи редакторської підготовки призначених для оприлюднення різних видів текстів. Він докорінно відрізняється від донедавна програмного курсу «Літературне редагування», змістове наповнення якого вкрай обмежене і базувалося суто на радянській (російській) теорії редагування. Автор логічно і вмотивовано накладає кращі традиції західної школи на українську національну традицію. За кожною темою подаються конкретні приклади і рекомендації, обумовлені практикою реальної журналістики та видавничої справи. Виклад матеріалу та верстка базуються на зразках навчальних видань, які усталилися в Західній Європі та Америці. Для студентів університетів, які навчаються за спеціальностями «Журналістика», «Філологія». Може бути корисним усім, хто працює з текстами. .Bibliography: Рекомендована література: с 550-551. Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 070+655(075.8) / Т41 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-012260

Затверджено Міністерством освіти і наукі України як підручник для вищих навчальних закладів

Рекомендована література: с 550-551

Це перший в Україні нормативний підручник, у якому всебічно розглядуються організаційні та творчі основи редакторської підготовки призначених для оприлюднення різних видів текстів. Він докорінно відрізняється від донедавна програмного курсу «Літературне редагування», змістове наповнення якого вкрай обмежене і базувалося суто на радянській (російській) теорії редагування. Автор логічно і вмотивовано накладає кращі традиції західної школи на українську національну традицію.
За кожною темою подаються конкретні приклади і рекомендації, обумовлені практикою реальної журналістики та видавничої справи. Виклад матеріалу та верстка базуються на зразках навчальних видань, які усталилися в Західній Європі та Америці.
Для студентів університетів, які навчаються за спеціальностями «Журналістика», «Філологія». Може бути корисним усім, хто працює з текстами.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha