Основи журналістики : підручник / І. Л. Михайлин

Main Author: Михайлин, І. Л., 1953-, Ігор ЛеонідовичLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Edition Statement: 5-те вид., перероб. та доп.Publication: Київ : Центр учбової літератури, 2020Description: 494 с.ISBN: 978-611-01-0175-2.Classification: 76.120.8я73Abstract: У підручнику викладено один з основних навчальних курсів у системі підготовки майбутнього спеціаліста – «Основи журналiстики». Тут подані найважливіші теоретичні теми, передбачені програмою Міністерства освіти України, як от: журналiстика як галузь масово інформаційної діяльності, функції журналiстики, журналiстика як галузь суспільно-політичної діяльності, соціальна позиція журналіста, журналiстика як система засобів масової інформації, свобода преси і журналістської діяльності та ін. Посібник розрахований на студентів спеціальності «Журналiстика» та молодих працівників засобів масової інформації, що роблять перші кроки на шляху до оволодіння професією, але не мають базової освіти..Bibliography: Включає список літератури (с. 482-486)..Subject: Функції журналістики Професія журналіста Журналістикознавство Медіа-критика Інфраструктура журналістики Масова інформація Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings: Навчальні видання 070(075.8) 070(075.8) / М69 М69

Затверджено Міністерством освіти і наукі України як підручник для вищих навчальних закладів

Включає список літератури (с. 482-486).

У підручнику викладено один з основних навчальних курсів у системі підготовки майбутнього спеціаліста – «Основи журналiстики». Тут подані найважливіші теоретичні теми, передбачені програмою Міністерства освіти України, як от: журналiстика як галузь масово інформаційної діяльності, функції журналiстики, журналiстика як галузь суспільно-політичної діяльності, соціальна позиція журналіста, журналiстика як система засобів масової інформації, свобода преси і журналістської діяльності та ін.
Посібник розрахований на студентів спеціальності «Журналiстика» та молодих працівників засобів масової інформації, що роблять перші кроки на шляху до оволодіння професією, але не мають базової освіти.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha