Психологія емоцій : підручник / Лазуренко О.О.

Main Author: Автор, Лазуренко, О.О., Олена ОлексіївнаLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: Київ : Книга-Плюс, 2018Description: 261 с.ISBN: 978-966-460-105-1.Abstract: Підручник укладений для студентів вищих навчальних закладів, які вивчають спеціальний курс «Психологія емоцій». Цей курс спрямований на вдосконалення знань у сфері емоцій, що знаходить своє відображення як у теоретичній, так і практичній складових вивчення даної дисципліни, а відтак подальше формування емоційної компетентності майбутнього фахівця. Даний підручник базується на концепції і навчальної програмі курсу «Психологія емоцій», розробленій на кафедрі загальної і медичної психології та педагогіки Національного медичного університету імені О.О. Богомольця під керівництвом академіка НАПН України, доктора психологічних наук, професора С.Д. Максименка, з урахуванням нових підходів щодо підготовки медичних кадрів у сучасних умовах. Підручник може бути використано у навчальному процесі, при підготовці майбутніх фахівців у галузі медицини, психології, педагогіки. Вміщені у підручнику завдання не повинні обмежувати ініціативу викладача, їх можна змінювати і доповнювати з урахуванням специфіки факультету. . Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 159.9:61(075.8) / Л17 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-012256

Рекомендовано рішенням вченої ради медико-психологічного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольца (протокол № 9 від 13 квітня 2017 р.)

Підручник укладений для студентів вищих навчальних закладів, які вивчають спеціальний курс «Психологія емоцій». Цей курс спрямований на вдосконалення знань у сфері емоцій, що знаходить своє відображення як у теоретичній, так і практичній складових вивчення даної дисципліни, а відтак подальше формування емоційної компетентності майбутнього фахівця.
Даний підручник базується на концепції і навчальної програмі курсу «Психологія емоцій», розробленій на кафедрі загальної і медичної психології та педагогіки Національного медичного університету імені О.О. Богомольця під керівництвом академіка НАПН України, доктора психологічних наук, професора С.Д. Максименка, з урахуванням нових підходів щодо підготовки медичних кадрів у сучасних умовах.
Підручник може бути використано у навчальному процесі, при підготовці майбутніх фахівців у галузі медицини, психології, педагогіки.
Вміщені у підручнику завдання не повинні обмежувати ініціативу викладача, їх можна змінювати і доповнювати з урахуванням специфіки факультету.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha