Культура спілкування у журналістській практиці : Навчально-методичній посібник ; укладачі: Надія Бабич, Олеся Жук

Secondary Author: Бабич, Н. Д., 1943-, Надія Денисівна;Жук, О. О., Олеся ОлександрівнаLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: Чернівці : Букрек, 2012Description: 159 с.ISBN: 978-966-399-466-8.Classification: 81.411.1-72Abstract: У посібнику подана важлива для культури спілкування загальнонаукова і власне журналістикознавча інформація про актуальні проблеми комунікування в сучасному українському суспільстві, а також в деяких країнах світу. Добірка завдань, зокрема тестових, текстів для колективного та індивідуального тренінгу в різних ситуаціях спілкування,рекомендації для підвищення рівня культури особистого і фахового мовлення, сентенції думок видатних людей світу про завдання людини мовлячої і т. д. покликані допомогти студентові усвідомити особливості культури спілкування в журналістській практиці залежно від жанру, в якому усна форма мовлення превалює, від суспільного статусу й психологічних особливостей співрозмовника, мети створюваного матеріалу (газетного, радійного, телевізійного тощо), закласти основи для вироблення ідіостилю майбутнього журналіста. Оскільки подані у численних посібниках з культури спілкування рекомендації та настанови є переважно результатом синтезу сформованих традицією і пристосованих до умов життя сучасного суспільства і суспільств інших народів, джерел, то їх використання у цьому посібнику з посиланням на укладачів таких праць не суперечить, вважаємо, науковому етикетові..Subject: Культура спілкування Мовознавство Журналістика Item type: Методичні посібники
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
811.161.2:070 / К90 (Browse shelf (Opens below)) Available (Немає обмежень доступу) 41683-000288
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
811.161.2:070 / К90 (Browse shelf (Opens below)) Available (Немає обмежень доступу) 41683-000289

У посібнику подана важлива для культури спілкування загальнонаукова і власне журналістикознавча інформація про актуальні проблеми комунікування в сучасному українському суспільстві, а також в деяких країнах світу.
Добірка завдань, зокрема тестових, текстів для колективного та індивідуального тренінгу в різних ситуаціях спілкування,рекомендації для підвищення рівня культури особистого і фахового мовлення, сентенції думок видатних людей світу про завдання людини мовлячої і т. д. покликані допомогти студентові усвідомити особливості культури спілкування в журналістській практиці залежно від жанру, в якому усна форма мовлення превалює, від суспільного статусу й психологічних особливостей співрозмовника, мети створюваного матеріалу (газетного, радійного, телевізійного тощо), закласти основи для вироблення ідіостилю майбутнього журналіста.
Оскільки подані у численних посібниках з культури спілкування рекомендації та настанови є переважно результатом синтезу сформованих традицією і пристосованих до умов життя сучасного суспільства і суспільств інших народів, джерел, то їх використання у цьому посібнику з посиланням на укладачів таких праць не суперечить, вважаємо, науковому етикетові.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Click on an image to view it in the image viewer

Powered by Koha