Новина журналістика : Навчальний посібник / Зігфрид Вайшенберг, Юдит Ракерс ; пер. з нім. Климченко В., Баканов А.

Translation of: Siegfried Weischenberg, Judith Rakers, Wiesbaden = 2001, Nachrichten journalismusMain Author: Зігфрид , В., 1948-, ВайшенбергCoauthor: Автор, Ракерс, Ю., 1976-, ЮдитSecondary Author: Перекладач, Климченко, В.; Перекладач, Баканов, А.Language: українська ; of original work, німецька.Country: УКРАЇНА.Edition Statement: 2-ге вид. стереотипнеPublication: К. : Академія української преси, 2011Description: 261 с.ISBN: 978-966-2123-29-6.Classification: 4612Abstract: Новини — навіть в епоху Інтернету — є і залишаються основою журналістики. Тому для їхнього добору та подачі особливе значення мають придатні та випробувані правила, які слугують забезпеченню якісної журналістики. У цьому виданні правила новинної журналістики не тільки подано в систематизованому вигляді, але й пояснено на основі близько трьохсот прикладів. Крім того, в ньому сформульовані стандарти якості практичної журналістики. У цьому в наш час існує нагальна потреба, адже зараз стає дедалі очевиднішим, наскільки важливо журналістам цікавитися і тим, що відбувається за межами чисто журналістського ремесла. Журналісти повинні бути в змозі критично замислюватися над своєю діяльністю та визначати етичні межі, які не можна порушувати. “Новинна журналістика. Посібник та стандарти якості журналістської практики” є наступницею книжки “Пишемо новини”, що вийшла друком у 1988 році і після того багато разів перевидавалася, ставши таким чином одним з найуспішніших підручників із журналістики. До переліку тем нового видання увійшли, серед іншого, і “гібридні” жанри, які формуються під впливом жорсткої конкуренції на медіа-ринку та в Інтернеті. Отже, ця книга є ґрунтовним вступом у журналістику. Зігфрид Вайшенберг очолює Інститут журналістики та комунікації Гамбурзького університету..Subject: Журналістика Новини Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
070 / В14 (Browse shelf (Opens below)) Available (Немає обмежень доступу) 41683-000205
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
070 / В14 (Browse shelf (Opens below)) Available (Немає обмежень доступу) 41683-000217

Новини — навіть в епоху Інтернету — є і залишаються основою журналістики. Тому для їхнього добору та подачі особливе значення мають придатні та випробувані правила, які слугують забезпеченню якісної журналістики. У цьому виданні правила новинної журналістики не тільки подано в систематизованому вигляді, але й пояснено на основі близько трьохсот прикладів. Крім того, в ньому сформульовані стандарти якості практичної журналістики. У цьому в наш час існує нагальна потреба, адже зараз стає дедалі очевиднішим, наскільки важливо журналістам цікавитися і тим, що відбувається за межами чисто журналістського ремесла. Журналісти повинні бути в змозі критично замислюватися над своєю діяльністю та визначати етичні межі, які не можна порушувати.
“Новинна журналістика. Посібник та стандарти якості журналістської практики” є наступницею книжки “Пишемо новини”, що вийшла друком у 1988 році і після того багато разів перевидавалася, ставши таким чином одним з найуспішніших підручників із журналістики. До переліку тем нового видання увійшли, серед іншого, і “гібридні” жанри, які формуються під впливом жорсткої конкуренції на медіа-ринку та в Інтернеті. Отже, ця книга є ґрунтовним вступом у журналістику.
Зігфрид Вайшенберг очолює Інститут журналістики та комунікації Гамбурзького університету.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha