Інтернет-журналістика : навчальний посібник / Борис Потятиник

Main Author: Потятиник, Б. В., 1959-, Борис ВолодимировичLanguage: українська.Country: УКРАЇНА.Publication: Львів : ПАІС, 2010Description: 243 с.ISBN: 978-966-1585-50-7.Classification: 4612с18я73-1Abstract: Інтернет-журналістику трактовано як історично четвертий (після преси, радіо і телебачення) різновид журналістики. Подано рекомендації стосовно підготовки матеріалів для новинно-аналітичних онлайнових ресурсів, запропоновано прогноз розвитку мережних медій. Для студентів факультетів та відділень журналістики, соціальних комунікацій, дослідників у сфері масових комунікацій, журналістів-практиків та широкого кола зацікавлених журналістською проблематикою..Subject: Інтернет-журналістика Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
070:004.738.5](075.8) / П64 (Browse shelf (Opens below)) Available (Немає обмежень доступу) 41683-000202

Інтернет-журналістику трактовано як історично четвертий (після преси, радіо і телебачення) різновид журналістики. Подано рекомендації стосовно підготовки матеріалів для новинно-аналітичних онлайнових ресурсів, запропоновано прогноз розвитку мережних медій.
Для студентів факультетів та відділень журналістики, соціальних комунікацій, дослідників у сфері масових комунікацій, журналістів-практиків та широкого кола зацікавлених журналістською проблематикою.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha