Онтологія духовності: монографія : у двох книгах / Осипов А. О., Книга 1

Основной Автор-лицо: Автор, Осипов, А. О., Анатолій ОлександровичЯзык: українська.Страна: УКРАЇНА.Публикация: Миколаїв : МДГУ ім. П. Могили, 2008Описание: 236 с.ISBN:978-966-336-099-7; 978-966-336-097-3.Классификация: 87.3Резюме или реферат:У монографії досліджується проблема онтологічних підвалин духовності з позицій філософської антропології. Ядро духовності складає символотворчий процес, іцо здійснюється у ході духовної практики. Важливим фактором символогворчого процесу виступає трансформація тілесності, яка відбувається у ході взаємодії людини із символом. Символотворчий процес проходить у два етапи: доінтерпретативний та інтерпретативний. Надається класифікація духовних практик, виходячи із співвідношення розгорнутості та латентності трансформації тілесності. Здійснюється порівняльний аналіз різних видів духовних практик, визначаються засади філософії духовності у творчості Г.С. Сковороди та П.Д. Юркевича. Монографія адресується фахівцям у галузі філософської антропології та філософії культури, а також усім тим, хто цікавиться проблемою єдності й багатоманітгя шляхів духовного вдосконалення.. Тип единицы: Навчальні видання
Метки из этой библиотеки: Нет меток из этой библиотеки для этого заголовка. Войдите, чтобы добавлять метки.
Star ratings
    Средний рейтинг: 0.0 (0 голосов)
Экземпляры
Текущая библиотека Собрание Шифр хранения Состояние Ожидается на дату Штрих-код
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 130.3:215:159.9 / О-74 (Просмотр полки(Открывается ниже)) Доступно 41683-004806
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 130.3:215:159.9 / О-74 (Просмотр полки(Открывается ниже)) Доступно 41683-004807

У монографії досліджується проблема онтологічних підвалин духовності з позицій філософської антропології. Ядро духовності складає символотворчий процес, іцо здійснюється у ході духовної практики. Важливим фактором символогворчого процесу виступає трансформація тілесності, яка відбувається у ході взаємодії людини із символом. Символотворчий процес проходить у два етапи: доінтерпретативний та інтерпретативний.
Надається класифікація духовних практик, виходячи із співвідношення розгорнутості та латентності трансформації тілесності. Здійснюється порівняльний аналіз різних видів духовних практик, визначаються засади філософії духовності у творчості Г.С. Сковороди та П.Д. Юркевича.
Монографія адресується фахівцям у галузі філософської антропології та філософії культури, а також усім тим, хто цікавиться проблемою єдності й багатоманітгя шляхів духовного вдосконалення.

Для данного заглавия нет комментариев.

оставить комментарий.

Нажмите на изображение, чтобы просмотреть его в программе просмотра изображений

Работает на ПО Коха