Соціальна психологія : у термінах і поняттях / Г.М. Закалик, Ю.М. Терлецька, Н.М. Шувар

Main Author: Автор, Закалик, Г.М., Галина МихайлівнаCoauthor: Автор, Терлецька, Ю.М., Юліана МиронівнаSecondary Author: Автор, Шувар, Н.М., Наталія МирославівнаLanguage: українська ; of original work, українська.Country: УКРАЇНА.Edition Statement: Publication: Львів : Видавництво Львівської політехники, 2018Description: 130 с.ISBN: 978-966-9411-91-4.Classification: Abstract: Подано найуживаніші психологічні поняття, терміни і категорії, що відображають сучасний стан психологічної науки та нових понять і термінів, які виникли під впливом соціально-економічних перетворень та науково-технічного прогресу. У словнику також наведено деякі поняття, що стосуються системи інших наук: філософії, соціології, педагогіки, медицини. Для студентів першого (бакалаврського), другого (магістерського) і третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти спеціальності 053 "Психологія", а також для викладачів та широкого кола читачів, які використовують у роботі соціально-психологічні знання. .Bibliography: . Item type: Навчальні видання
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 159.9+331.108.2 / З-18 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-012266
Бібліотека Українського Гуманітарного Інституту
Науковий фонд
Наукова література 159.9+331.108.2 / З-18 (Browse shelf (Opens below)) Available 41683-012265

Рек МОН України

Подано найуживаніші психологічні поняття, терміни і категорії, що відображають сучасний стан психологічної науки та нових понять і термінів, які виникли під впливом соціально-економічних перетворень та науково-технічного прогресу. У словнику також наведено деякі поняття, що стосуються системи інших наук: філософії, соціології, педагогіки, медицини.
Для студентів першого (бакалаврського), другого (магістерського) і третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти спеціальності 053 "Психологія", а також для викладачів та широкого кола читачів, які використовують у роботі соціально-психологічні знання.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha